Prosinec

P1040160.JPG

Vánoční přání

Přejeme Všem našim malým kamarádům a jejich rodičům krásné prožití vánočních svátků. Hodně štěstí a zdraví do Nového roku. Těšíme se opět na příjemné chvíle s Vámi. 

Více informací

P1040629.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - První sníh

Takhle vypadá radost z prvního letošního sněhu. Lopat víc než vloček, ale konečně je tady.

Více informací

P1040641.JPG

P1040602.JPG

Koncert na ZŠ Bezdrevská

Předškolní děti byly na koncertě v Základní škole Bezdrevská.

Více informací


CIMG1677.JPG

MŠ Dlouhá - Vánoční nadílka

Radosti u stromečku 20.12.02011 a vánoční posezení dětí.

Více informací

P1040519.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Vánoční vystoupení u vrabečků

Vánoční klid a pohodu jsme si užili ve čtvrtek odpoledne u vrabečků. Krásný program plný básniček, tanečků a zpěvu nadchl i Ježíška, který dětem nadělil pod stromeček pěkné překvapení. Společně s rodiči jsme si zazpívali koledy, ochutnali cukroví a navnadili jsme se na blížící se sváteční čas.

Více informací

CIMG1624.JPG

CIMG1613.JPG

P1040478.JPG

P1640482.JPG

P1040483.JPG

CIMG1594.JPG

P1040436.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Vánoční stromeček od Bauhausu

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za vstřícný přístup v obchodě Bauhaus. Darovali nám pro děti krásný vánoční stromeček. A my jsme se s dětmi rozhodli, nazdobit ho venku, aby nám co nejséle vydržel a myslet při tom také na naše kamarády ptáčky. Navěsili jsme jim tam mnoho dobrot i ozdob, aby se jim u nás líbilo. Na fotografiích si můžete prohlédnout, jak velkou radost děti ze stromečku měli a věřte, že nejen oni. Ještě jednou moc děkujeme.

Více informací

P1040379.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Návštěva čerta, anděla a Mikluláše

V úterý přišel Mikuláš s čertem i andělem také za dětmi do školky. Mikuláš dobře věděl, kdo zlobil a kdo byl hodný a podle toho rozdával pochvaly. 

Více informací

P1040289.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Pečení cukroví u vrabečků

Děti a cukroví jsou dvě slova, která patří opravdu k sobě a naši vrabečci jsou toho důkazem. Když zápasili s válečkem nebo vykrajovátky, ale hlavně s chutí ochutnat tu dobrotu ještě než je hotová, prokázali mnoho úsilí. I ti největší "lumpíci" stáli trpělivě ve frontě a čekali, až si budou moci vykrojit své kousky. Paní kuchařky byly tak hodné, že nám cukroví upekly. A teď už nám jen zbývá ho namazat marmeládou a pochutnat si na něm při Vánočním vystoupení. 

Více informací

CIMG1533.JPG

MŠ Dlouhá - Mikulášská pohádka

Divadlo Zvoneček přivezlo dětem pohádku s názvem Mikulášská nadílka.

Více informací

P1040245.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Vrabečci zdobí perníkovou chaloupku

K předvánočnímu času patří také vůně perníčků. Nám dobře známou pohádku o Jeníčkovi a Mařence jsme si přiblížili opravdovou perníkovou chaloupkou. Sami jsme si ji nazdobili a sestavili. Samozřejmě nesmělo chybět ani ochutnávání cukrové polevy, která nám zbyla. Teď už jen každý den kontrolujeme, kdy se nastěhuje Ježibaba.

Více informací