Září

CIMG0933.JPG

MŠ Dlouhá - Podzimní práce dětí

Podzimní práce dětí ze třídy kuřátek i krtečků.

Více informací

P1030389.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Hudební pořad Bambiny

V tomto týdnu nás navštívilo nám již dobře známé hudební duo Bambiny tentokráte s pořadem o dráčkovi z jeskyně. Dětem skrze pohádkový příběh připoměli několik lidových i zlidovělých písniček. Společně jsme si zazpívali a užili si veselé zábavy.

Více informací

P1030359.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Mámo, táto pojď si hrát!

Zveme  všechny rodiče k příjemně prožitému odpoledni v prostorách naší školky. Dozvíte se zde informace o průběhu školního roku a chystaných aktivitách. Vaše děti Vás seznámí se svou třídou a hračkami, které mají rády. Společně si zatvoříte a pohrajete si. Těšíme se na Vás.

Vrabečci - 4.10. od 15:00 do 16:30

Žabičky - 29.9. od 15:00 do 16:30

Žluťásci - 4.10 od 15:15 do 16:30

Více informací

P1030354.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Vrabečci za poznáním v pavoučí říši

Přílet nových vrabečků do školky je pro děti velmi náročný. Proto jsme se rozhodli, zaletět s nimi do kouzelné pavoučí říše. Děti se tak seznámily s novými kamarády i novým prostředím. Při objevování a práci s různým výtvarným materiálem alespoň trochu zapomněly na stesk po domově. Tajemství pavoučí říše jsme objevovali nejen ve třídě, ale také na zahrádce. 

Více informací

P1030345.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Divadlo KOS

Na začátek tohoto školního roku si pro nás divadélko KOS připravilo veselou pohádku O Kubovi a čarodejnici. Při pohádce se děti zasmály, ale také zažily chvilky plné napětí. S hrdostí však mohou prohlásit, že naučily čarodejnici zpívat.

Více informací

CIMG0982.JPG

MŠ Dlouhá - Zahradní slavnost

Přivítání se s kamarády.

Více informací

P1010271.JPG

Vítáme Vás v novém školním roce 2011/2012

Dnes 1.9. jsme společně přivítali nový školní rok a také nové děti v našich školkách. Chceme touto cestou popřát všem dětem i jejich rodičům, aby se jim s námi dařilo a líbilo po celý rok. Dětem přejeme krásně prožitý čas v prostorách školek a na školních zahradách. Doufáme, že i v letošním roce se navzájem obohatíme o nové zkušenosti, poznatky a dovednosti, zažijeme mnoho příjemných a veselých chvil. Popřejme si, ať celý rok je hezký a příjemný.

Více informací