Duben

CIMG4213.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Den Země

Letošní oslava se krásně vydařila a to nejen díky počasí. Proměna zahrady sklidila velký úspěch, návštěvníci se zapojili do her a soutěží, děti se pochlubily svým nadáním a šikovností. Děkujeme touto cestou všem, kteří nám s přípravou na akci, i po ní, pomáhali a těšíme se na další příležitost k setkání.

Více informací

pozvanka666.jpg

MŠ Fr. Ondříčka - Den Země 2013

Ve čtvrtek 25.4. od 14:30 proběhne další ročník Dne Země. Tato akce je podporována dotačním příspěvkem z Magistrátu města České Budějovice stejně jako náš vzdělávací program zaměřený na ekologii.  Akce je určena pro děti, rodiče a širokou veřejnost. Jde o prezentaci environmentálně pedagogického úsilí. Zahrada se v tento den promění na kouzelné místo, plné zajímavých zákoutí, vytvořené z dětských a učitelských prací. Vše je doplněno programem s tvořivými dílnami a eko hrátkami, či smyslovými hrami. Děti zde předvedou své hudební a taneční umění. Závěr odpoledne je doprovázen pečením brambor v ohni a nebudou chybět ani zvířata ze ZOO Ohrada. Na bezpečnost při akci dohlíží Městská policie. Těšíme se na Vás, nezapomeňte si v tento den vyzvednout ze školky své děti nejdéle v 14:15 a užít si s nimi krásné odpoledne.

Více informací

CIMG4188.JPG

Seznam přijatých dětí pro rok 2013/2014

Seznam přijatých dětí pod čísly najdete v sekci dokumenty. Informace o termínech k vyzvednutí rozhodnutí o přijetí, či nepřijetí dítěte najdete v článku viz níže.

Více informací

CIMG4182.JPG

P1080181.JPG

CIMG4172.JPG

P1080169.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - dědek řepu zasadil.

Přípravy na Den Země vrcholí. Celý týden jsme žili u žabáků tím, jak dědek řepu zasadil a že posadit se u pole, mu jistě nemohlo stačit. A v tomto duchu pokračujeme dál. Není to lehká věc, přijít na to, jak příroda dělá všechna ta kouzla. 

Více informací

CIMG4158.JPG

Zápis - výsledky

Vážení rodiče, seznam přijatých dětí pro školní rok 2013/2014 bude vyvěšen v pátek 19.4. na školkách i zde na webu MŠ. Pro rozhodnutí o přijetí si přijďte 22.4. a 23.4. od 10:00 do 13:00 hodin do kanceláře paní ředitelky. Pro rozhodnutí o nepřijetí a seznámení s důvody si přijďte 24.4. od 8:00 do 13:00 nebo 26.4. od 9:00 do 12:00 hod.

Více informací

CIMG4147.JPG

P1080117.JPG

MŠ Fr. Ondříčka - Mandala

Rádi bychom se touto cestou pochlubili a vaše oči potěšily naší krásnou Mandalou. Tento "malý" projekt vznikl na popud pana Novotného, tatínka, který do MŠ vodí již své druhé dítko. Nabídl se s pomocí výmalby. Donesl nám návrhy mandal a my jsme společně s dětmi vybrali tu, která nás nejvíce oslovila. Upravili jsme si ji a vytvořili na ní prázdná místa. Pak opět zapojily ruku k dílu děti. Dotvořily mandalu podle svých představ a barevně ji vyladily. Vzali jsme dětské návrhy a vytvořily z nich jeden. Ten ještě prošel posledním doladěním od pana Novotného a mohlo se začít malovat. Celé půlroční úsilístálo za to. Všichni jsme s ozdobou na schodišti moc spokojeni a každý den objevujeme novou symboliku tohoto díla. Děkujeme a vážíme si toho, že se můžeme setkávat s tak ochotnými rodiči a jejich dětmi.

Více informací

P1080125.JPG

CIMG4134.JPG

MŠ Dlouhá - Malé divadlo.

Popelka z krejčovského salónu.

Více informací