Provoz školky

Obě mateřské školy mají provoz od: 6:00 hod. - do 16:30 hod.

(pokud rodiče nevyzvednou dítě do konce provozní doby, měli by si být vědomi, že učitelka má po pracovní době a stává se ve svém volnu kvalifikovanou a nedobrovolnou pečovatelkou dítěte. Rodiče by se měli zachovat dle morálního hlediska správně.)

MŠ Dlouhá:

Ráno: Všechny děti se scházejí v 1.třídě „Kuřátek“ od 6.00 hodin, od 7.15 hod. jsou starší děti převedeny do 2.třídy „Krtků“ v patře.

Rozcházení dětí: V 15-15,30 hod jsou děti převedeny z 2.třídy do 1.třídy, kde si je rodiče vyzvedávají do konce provozní doby.

MŠ Františka Ondříčka:

Ráno: Děti se scházejí od 6.00 hodin v 1.třídě „Vrabečků“, v 7.00 hod. se rozcházejí do 2. třídy „Žabek“ a 3. třídy „Žluťásků“

Rozcházení dětí: V 15.45 děti přecházejí z 2 a 3.třídy do 1.třídy „Vrabečků“, kde si je rodiče vyzvedávají do konce provozní doby.

Úřední den v kanceláři MŠ Dlouhá:

Středa a pátek dle předchozí domluvy